Lietuvoje

2017.03.23 12:50

Širvintų rajone motina, įtariama, sužalojo savo kūdikį

BNS2017.03.23 12:50

Trečiadienį Širvintų rajone esančiame Anciūnų kaime sužalotas kūdikis, policija įtaria, kad prieš kelių mėnesių mergaitę galėjo smurtauti jos mama.

Kaip BNS sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas Paulius Radvilavičius, į policiją kreipėsi kūdikio tėvas, jis nurodė, kad jo dvidešimtmetė žmona pasiėmė jų kūdikį ir išvyko iš namų, gali būti, kad ji girtauja su nepažįstamais vyrais.

Pareigūnams atvykus į nurodytą vietą, rasta neblaivi mergaitės motina. Pareigūnai rado ir pernai spalį gimusį kūdikį bei pastebėjo ant mergaitės galvos sužalojimus, todėl ji nuvežta į ligoninę.

Santariškių Vaikų ligoninės medikai vėliau pranešė, kad mergaitė patyrė kaukolės skliauto lūžį.

Pasak P. Radvilavičiaus, pareigūnai turi pagrindo manyti, kad motina prieš kūdikį galėjo smurtauti. Moteris nėra sulaikyta. Jai nustatytas 2,07 promilės girtumas

Santariškių klinikų Vaikų ligoninės atstovė Jolanta Normantienė BNS sakė, kad mergaitės gyvybei pavojaus nėra, prie jos šiuo metu yra tėvas.

„Vaikas yra Vaikų traumatologijos skyriuje, būklė stabili, atliekami tyrimai. Įtariamas smurtas, dėl to pranešta Vaiko teisių apsaugos tarnybai, prie vaiko šiuo metu yra ne mama, o tėtis“, – sakė J. Normantienė.

Dėl įvykio policija atlieka ikiteisminį tyrimą.

Matai smurtą – netylėk, skambink 112 – galbūt Tu išgelbėsi vaiko gyvybę! Kiekvienas iš mūsų yra atsakingas.