Naujienų srautas

Lietuvoje2017.03.23 10:40

Prasideda atranka į „Kurk Lietuvai“: sėkmės istorijos stebina

Prasideda jau šeštoji atranka į programą „Kurk Lietuvai“, kuri Jungtinių Tautų Organizacijos pripažinta geruoju pavyzdžiu. Atrankoje kviečiami dalyvauti tarptautinės darbo ar studijų patirties įgiję savo sričių žinovai.

Vienas iš „Kurk Lietuvai“ alumnas Lukas Savickas šiuo metu dirba ministro pirmininko patarėju bei negaili gerų žodžių programai.

„Įdomu kasmet pasižiūrėti naują atranką ir matyti programą, kuri kasmet stiprėja. (...) Sėkmės istorijų turime daugybę. Didelė dalis programos dalyvių lieka Lietuvoje“, – teigia L. Savickas.

„Kurk Lietuvai“ programos dalyviai daug dėmesio skirs problemoms, kurias sprendžia Socialinės apsaugos ir darbo, Švietimo, Ūkio ir Sveikatos apsaugos ministerijos bei kitų sričių viešojo sektoriaus institucijos, teigiama programos internetinėje svetainėje.

„Profesionalumas auga, tad ir konkurencija kyla, nors reikalavimų ir nekeliame. Daugiau nei 40 proc. kandidatų turi didesnę nei 5 metų patirtį. Didesnį dėmesį skiriame ir kitiems regionams“, – apie programos sėkmę pasakoja „Kurk Lietuvai“ vadovė Agila Barzdienė.

Kaip ir kasmet, programos dalyvių lauks 2 rotacijos, kurių metu remiantis gerosiomis Lietuvos ir užsienio praktikomis, reikės identifikuoti ir aktualizuoti problemas, pateikti siūlymus joms spręsti bei pradėti jų įgyvendinimą bendradarbiaujant su suinteresuotomis šalimis viešajame, privačiame bei nevyriausybiniame sektoriuose.

Norintys dalyvauti programoje kviečiami iki balandžio 10 dienos teikti paraiškas puslapyje.

Daugiau – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi