Naujienų srautas

Lietuvoje2017.03.17 19:20

Mirė buvęs premjeras L. M. Stankevičius

Eidamas 82-uosius mirė septintosios po Nepriklausomybės atkūrimo vyriausybės ministras pirmininkas Laurynas Mindaugas Stankevičius.  

1994–1996 metais L. M. Stankevičius dirbo valdymo reformų ir savivaldybių reikalų ministru, vėliau paskirtas ir ministru pirmininku (šias pareigas ėjo 1996 m. vasario–lapkričio mėnesiais). 1996–2000 m. – Seimo narys, 1998–1999 metais vadovavo sveikatos apsaugos ministerijai.

L. M. Stankevičius gimė 1935 m. rugpjūčio 10 d. Aukštadvaryje (Trakų apskritis).

Šalies vadovai pareiškė užuojautą

Prezidentės Dalios Grybauskaitės užuojautoje sakoma, kad patyręs finansų specialistas L. M. Stankevičius jau pirmaisiais Nepriklausomybės metais pradėjo dirbti socialinės apsaugos srityje, vėliau ėjo socialinės apsaugos, valdymo reformų ir savivaldybių reikalų, sveikatos apsaugos ministro pareigas, buvo išrinktas Seimo nariu.

Pasak prezidentės, daugelis, kuriems teko sudėtingais pirmaisiais valstybės atkūrimo metais dirbti su L. M. Stankevičiumi, įsiminė jo atsakingą požiūrį į patikėtas pareigas ir dalykiškumą.

Prezidentė pareiškė užuojautą L. M. Stankevičiaus artimiesiems, draugams, buvusiems kolegoms.Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu reiškia gilią užuojautą dėl buvusio ministro pirmininko L. M. Stankevičiaus mirties.

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis Seimo ir savo vardu reiškia gilią užuojautą dėl buvusio ministro pirmininko L. M. Stankevičiaus mirties.

„Telydi velionio vardą amžina pagarba ir šviesus atminimas. Amžinojo poilsio atgulė visų gerbiamas ir nusipelnęs žmogus, savo darbais klojęs mūsų valstybės pamatus. Reiškiu nuoširdžią užuojautą artimiesiems, bičiuliams ir visiems jį pažinojusiems. Tegul šią sielvarto valandą jus apgaubia stiprybė ir vieni kitų palaikymas”, sakoma premjero užuojautoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi