Lietuvoje

2017.03.17 12:05

L. Linkevičius: lyderystės stoka – didžiausias šių dienų Europos iššūkis

LRT.lt2017.03.17 12:05

„Neturime kito pasirinkimo, kaip prisiimti atsakomybę už ES ateitį – įkvėpimo ieškokime ES sėkmės istorijose, o krizes paverskime naujomis galimybėmis. Būtina aiški lyderystė ir stiprus ryšys su visuomene“, – Romos sutarties 60-mečio konferencijoje sakė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. 

Pripažindamas susivienijusios Europos indėlį į taikos ir gerovės užtikrinimą, ministras pažymėjo poreikį efektyviai spręsti šios dienos iššūkius, ypač užtikrinant mūsų visų saugumą – tiek Europos Sąjungoje, tiek už jos sienų, ES kaimynystėje. 

Ministras kovo 17 d. dalyvavo Seime vykstančioje tarptautinėje konferencijoje „60 metų Romos sutarčiai: nauja pradžia Europai“. 

Konferenciją organizavo Lietuvos Respublikos Seimas, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Europos Komisijos atstovybė ir Europos Parlamento informacijos biuras Lietuvoje. 

Dalyviai iš  Lietuvos ir ES valstybių narių, politikai, ES institucijų, akademinių centrų, visuomenės atstovai dalinosi įžvalgomis apie tolesnę ES raidą ir kaip ES galėtų efektyviau atsakyti į žmonių lūkesčius, užtikrinti visų gerovę ir saugumą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.