Naujienų srautas

Lietuvoje2017.03.16 15:10

Sulaikytas kyšio ėmimu įtariamas Kauno policijos pareigūnas

BNS 2017.03.16 15:10

Trečiadienį Kaune buvo sulaikytas policijos pareigūnas, kaip įtariama, paėmęs kyšį iš ikiteisminio tyrimo proceso dalyvio.

„Vakar Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo sulaikytas sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos vyriausiasis tyrėjas, galimai paėmęs kyšis. Prokuratūroje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas“, – ketvirtadienį pranešė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas.

„Tokie pareigūnų veiksmai nėra toleruojami ir su tokiais pareigūnais yra vienas kelias – atsisveikinti“, – pridūrė D. Žukauskas.

Kyšis, kaip įtariama, imtas iš bendrovės, kurioje buvo įvykęs nelaimingas atsitikimas, vadovo.

„Vienas iš Kauno įmonės vadovų iškviestas į apklausą ir jam pasiūlyta tapti švelnesniu proceso dalyviu ir pareikalauta iš įmonės vadovo kyšio“, – sakė Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Tomas Staniulis.

Kaip įtariama, kyšis siekė apie 1 tūkst. eurų. Pas įtariamą tyrėją kabinete buvo rasta 500 eurų.

16 metų policijoje dirbantis pareigūnas buvo devynis kartus skatintas, vieną kartą baustas. Pradėtas tarnybinis patikrinimas, kreiptasi į teismą dėl pareigūno nušalinimo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi