Naujienų srautas

Lietuvoje2017.03.15 11:03

Per praėjusią parą vaikai dėl nepriežiūros paimti iš 3 šeimų

LRT RADIJAS, LRT.lt 2017.03.15 11:03

Per praėjusią parą iš trijų šeimų dėl smurto ir nepriežiūros paimti vaikai. Alytaus rajone, Lačionių kaime, iš šeimos paimti ir į laikinus globos namus pristatyti keturi kelias dienas be priežiūros buvę palikti nepilnamečiai. Vaikų tėvas buvo neblaivus. 

Dar vienas pranešimas apie tai, kad neblaivūs tėvai neprižiūri maždaug dvejų metų dukros, gautas Vilniaus rajone. Mergaitė iš namų Vydautiškių kaime, kartu su neblaivia motina, pristatyta į Santariškių vaikų ligoninę. Telšių rajone Užgirių kaime dėl smurto prieš globotinius iš globėjų paimti du vaikai. Abu globėjai irgi buvo neblaivūs.

Tuo metu Vilniaus pareigūnai ieško vyriškio, kuris Laumių gatvėje, miškelyje, užpuolė į mokyklą einančią keturiolikmetę ir bandė ją smaugti. Tačiau mergaitei pavyko išsilaisvinti ir pabėgti. Pasak Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato viršininko Gintaro Barzduko, dėl šio įvykio pradėtas ikiteisinis tyrimas.

Iš viso per praėjusias tris paras užfiksuota 12 atvejų, kai smurtauta prieš vaikus arba jie buvo priversti stebėti smurtą.

Matai smurtą – netylėk, skambink 112 – galbūt Tu išgelbėsi vaiko gyvybę! Kiekvienas iš mūsų yra atsakingas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi