Lietuvoje

2017.03.15 10:17

VTEK pradėjo tyrimą dėl galimo G. Kėvišo ir M. bei R. Sinkevičių interesų konflikto

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt, BNS2017.03.15 10:17

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl ūkio ministro Mindaugo Sinkevičiaus ir jo tėvo, buvusio susisiekimo ministro Rimanto Sinkevičiaus galimų interesų konfliktų.

Komisija tyrimą pradėjo po opozicinių Seimo konservatorių prašymo įvertinti naujienų portalo delfi.lt skebtą informaciją, kad 2014-aisiais už buvusį ir esamą ministrus M. Sinkevičių ir R. Sinkevičių medžioklėse mokėjo ir verslininkas Darius Nedzinskas, ir kelininkų įmonės „Fegda“ generalinis direktorius Arvydas Gribulis, ir „Alytaus energijos“ vadovas Vytautas Čeponis. Prašyme teigiama, kad šiedu politikai, nedeklaruodami ryšių su verslininkais bei galbūt nemokėdami už medžioklę ir to nedeklaruodami kaip dovanos, galėjo supainioti interesus.

Komisija taip pat svarsto aiškintis, ar politikai priklauso konkrečiam medžiotojų būreliui ir jei taip – ar tai buvo deklaravę.

Populiariausi

Karantinas Vilniuje

Lietuvoje

2020.10.26 15:01

Stulbinamai kylant COVID-19 kreivei, didžiuosiuose šalies miestuose skelbiamas karantinas: griežtėja taisyklės kaukės taps privalomos, jų nereikės tik negyvenamose vietose, padėtis blogėja ir Šiauliuose

35