Naujienų srautas

Lietuvoje2017.03.13 13:58

Nėščiai kaunietei ir jos užsieniečiui draugui grasinę jaunuoliai – jau policijos rankose

Sekmadienio vakarą vienoje Kauno parduotuvių prie kasos agresyvių jaunuolių buvo užsipulta neva per ilgai apsipirkinėjusi nėščia moteris. Vėliau agresijos priepuolio bei rasistinių įžeidinėjimų automobilių stovėjimo aikštelėje sulaukė ir jos užsienietis vyras. Nukentėjusi šeima ne tik nufilmavo grasintojus, bet ir kreipėsi į policiją. Ši išsišokėlius sučiupo jau kitą dieną.

Pirmadienį nukentėjusiųjų pateiktam vaizdo įrašui apskriejus žiniasklaidos priemones, dėl Ievos Strazdauskaitės nužudymo įsijautrinusi visuomenė sukėlė dar didesnę pasipiktinimo bangą. Žmonės ėmė piktintis, kad kažką tokia nelaimė netgi įkvėpė imtis panašių „žygdarbių“. Juk nėščiai moteriai sekmadienį grasinta pasakius, kad jei ji kreipsis dėl išpuolio į policiją, bus įkišta į bagažinę ir taip ištiks Strazdauskaitės likimas.

Ne viena moteris straipsnio komentarų skiltyje guodėsi, kad nuo šiol Lietuvoje saugiai nebegalima jaustis ne tik sėdint prie savos mašinos vairo, bet ir nuėjus į parduotuvę apsipirkti.

Į šį įvykį operatyviai sureagavo ir Kauno apskrities policija, besiėmusi neatidėliotinų agresyvių jaunuolių paieškų. Šie, kaip galima įsitikinti iš vaizdo įrašų, iš įvykio vietos su „Mercedes-Benz“ sekmadienį spruko be automobilio numerių. Juos, kaip ir savo veidus, buvo paslėpę nuo agresijos priepuolius filmuojančių liudininkų mobiliųjų telefonų. O toks veiksmas prilygsta Kelių eismo taisyklių pažeidimui.

Nėščiai moteriai mažamečio jos vaiko akivaizdoje grasinę ir nukentėjusiosios užsienietį vyrą užsipuolę jaunuoliai buvo sučiupti nepraėjus nė parai.

„Prieš pietus buvo sulaikyti du 23 ir 24-erių metų amžiaus anksčiau teisti asmenys, rastas ir paimtas automobilis“, – pirmadienį informavo Kauno apskrities policijos atstovai.

Sulaikyti vaikinai anksčiau teisti už vagystes.

Šiuo metu nustatinėjami ir kiti „Mercedes-Benz“ buvę asmenys. Nustatyta, kad iš viso kaunietei ir jos vyrui grasino keturi vaikinai ir viena su jais buvusi mergina.

Už šią nusikalstamą veiką (viešosios tvarkos pažeidimą) gresia laisvės atėmimas iki dvejų metų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi