Naujienų srautas

Lietuvoje2017.03.11 17:30

Kovo 11-tosios akto signataras: viskas mūsų rankose

Laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje susirinkę Kovo 11-tosios akto signatarai teigia, kad Lietuvoje tikrai yra kuo pasidžiaugti.

„Mūsų rankose laisvė ir nepriklausomybė, demokratijos išsaugojimas. Viskas – mūsų rankose. Tai didžiulis skirtumas tarp to režimo, kuris buvo, ir dabarties, – mano signataras Vytautas Petras Plečkaitis.

Jo nuomone, per tuos 27 metus buvo padaryta itin daug, tačiau tam, kad prisivytume Vakarų valstybes, dar reikia nemažai laiko.

„Daugelis tuomet orientavosi į geriausiai gyvenančias šalis – Skandinaviją, nors atotrūkis nuo jų ir Sovietų Sąjungos buvo milžiniškas. Tą atotrūkį sumažinti nėra taip paprasta. Todėl ir yra to nusivylimo. Sako „mes ne už tą Lietuvą kovojome“, tačiau mes kovojome už tą Lietuvą. Tik jau nuo mūsų vaikų ir anūkų jau priklauso, kokia ta Lietuva“, – teigia V. P. Plečkaitis.

Jam antrina ir Kovo 11-tosios akto signataras Petras Vaitiekūnas: „Lietuva sukūrė vieną konkurencingiausių ekonomikų pasaulyje. Tai rodo, kad mes keičiamės. Mes priimame pokyčius. Pavojingiausia, jei mes stabdytume juos.“

Daugiau – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi