Lietuvoje

2017.03.11 11:10

Kovo 11-osios proga prezidentė linki būti vertiems savo laisvės

BNS2017.03.11 11:10

Lietuvai šeštadienį švenčiant nepriklausomybės atkūrimo 27-ąsias metines prezidentė Dalia Grybauskaitė linki būti vertiems savo laisvės.

„Prieš dvidešimt septynerius metus mūsų tauta ir sau, ir pasauliui vėl įrodė, kokia stipria vidine jėga yra apdovanoti žmonės, siekiantys išsivadavimo ir nepriklausomybės, – rašoma šalies vadovės sveikinime. – Mūsų valstybei, vis dar labai jaunai, prieš akis – daugybė iššūkių ir dar daugiau galimybių. Augti, mokytis, kurti ir dirbti. Saugoti nepriklausomybę. Ji suteikia mums pasididžiavimo ir tikėjimo, kad šviesūs tikslai yra pasiekiami.“

„Būkime verti savo laisvės“, – teigė prezidentė.

Premjeras Saulius Skvernelis sakė, kad prieš 27 metus pasirašytas nepriklausomybės atstatymo aktas reiškia ir įpareigojimą, kad einant laisvės keliu privalu rūpintis savo šalimi ir jos gerove.

„Mokykimės iš tų, kuriems esame dėkingi už Nepriklausomybės atkūrimo aktą. Mokykimės jų ryžto, susitelkimo, vienybės ir suvokimo, jog tik stengdamiesi drauge galime sukurti stiprią, drąsią, modernią bei klestinčią Lietuvą“, – rašoma ministro pirmininko sveikinime.

Vytauto Landsbergio vadovaujama Aukščiausioji Taryba Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą priėmė 1990 metų kovo 11-osios vakarą. Taip Lietuva tapo pirmąja sovietine respublika, atsiskyrusia nuo Maskvos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.