captcha

Jūsų klausimas priimtas

VTEK prašoma įvertinti M. Sinkevičiaus ir R. Sinkevičiaus medžiokles

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narės bei  Seimo Antikorupcijos komisijos narės Ingrida Šimonytė ir Agnė Bilotaitė kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją ir Antikorupcijos komisiją dėl ūkio ministro Mindaugo Sinkevičiaus ir jo tėvo, buvusio susisiekimo ministro Rimanto Sinkevičiaus, galimai supainiotų viešųjų ir privačių interesų, teigiama TS-LKD Seimo frakcijos pranešime žiniasklaidai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Kreipimesi Seimo narės prašo išsiaiškinti, kas mokėjo už minėtų socialdemokratų medžioklę ir ar nebuvo supainioti viešieji ir privatūs interesai.

 „Paskelbta informacija apie politikų ir tam tikrų verslo grupių atstovų nuolatinį bendravimą medžioklėse neprideda skaidrumo šių politikų veiklai ir kelia pernelyg rimtų klausimų, kad jie galėtų likti neatsakyti. Pirmiausia, neaišku, kas dengia tokių pramogų organizavimo išlaidas, ir ar politikai negauna nedeklaruotų dovanų. Tačiau dar svarbiau, kad visuomenė nežino, jog dėl tokių bendrų hobių yra daug erdvės interesų konfliktui, tad jo grėsmė turėtų būti deklaruota. Be to, kaistant aistroms dėl urėdijų reformos, reikia atsakymo, ar šis pasipriešinimas pokyčiams nėra „sumedžiotas“ kur nors užkulisiuose“, – teigė I. Šimonytė.

 Seimo narės taip pat kreipsis į Antikorupcijos komisiją prašydamos išsiaiškinti,  kokios komercinės medžioklės buvo organizuojamos 2015–2016 m. laikotarpiu, kas jose dalyvavo bei kas už jas mokėjo.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...