Lietuvoje

2017.03.09 10:29

V. Pranckietis: etikos sargai turėtų svarstyti K. Pūko elgesį

ELTA2017.03.09 10:29

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis mano, kad Seimo Etikos ir procedūrų komisija turėtų svarstyti Seimo nariui Kęstučiui Pūkui viešoje erdvėje mestus kaltinimus dėl galimo seksualinio priekabiavimo.

„Manau, neabejotinai Etikos ir procedūrų komisija turėtų svarstyti tuos pagarsėjusius faktus“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė V. Pranckietis.

Jo nuomone, Seimo narys turėtų vengti tokių situacijų ir nesudaryti prielaidų joms atsirasti.

„Aš žinau tik tai, ką paskelbė žiniasklaida. Manau, kad Seimo narys neturėtų sudaryti netgi prielaidų tokiems svarstymams. Jeigu tai ir būtų netiesa, tai kodėl ta netiesa tokia atsirado? Turėtume išvengti tokių situacijų. Džiaugiuosi, kad ne apie visus vyrus sklinda tokie garsai“, – sakė V. Pranckietis.

Kaip skelbia žiniasklaida, į Seimo nario padėjėjos vietą pretendavusios merginos „tvarkietį“ parlamentarą Kęstutį Pūką kaltina galimu seksualiniu priekabiavimu. Esą Seimo narys jau per pirmą darbo pokalbį elgėsi netinkamai, laidė nederamas užuominas, kvietė į Seimo viešbutį.

Pats K. Pūkas kaltinimus neigia. Parlamentaras mano, kad provokacija surengta dėl jo kovos su korupcija – politikas priklauso Seimo Antikorupcijos komisijai.

Populiariausi

Saulius Skvernelis

Lietuvoje

2020.07.08 14:28

Premjeras paaiškino, kodėl prakalbo apie kaukių grąžinimą: matome, kitur antros bangos kilimas yra žaibiškas Skvernelis: atvežtiniai atvejai kelia didžiausią riziką; atnaujinta 14.48

5
Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.07.08 17:21

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacija: tarp valstybių – ir lietuvių mėgstama Bulgarija „Tez Tour“ stabdo keliones į Bulgariją; atnaujinta 19.25

Diskusija „Žaidimai smėlio dėžėje – kokioje aplinkoje norime gyventi?“

Lietuvoje

2020.07.08 20:06

Partizano Jakavonio-Tigro dukra: linksmintis Lukiškių aikštėje galima, bet yra ribos, kurių peržengti nevalia Šimašius: kodėl turime nesidžiaugti laisvės kovotojų pergale?

32