Naujienų srautas

Lietuvoje2017.03.08 18:35

Seimo nariui K. Pūkui – kaltinimai seksualiniu priekabiavimu

15min.lt 2017.03.08 18:35

Seimo narys Kęstutis Pūkas sulaukė kaltinimų seksualiniu priekabiavimu. Tokius kaltinimus politikui žeria merginos, norėjusios tapti jo padėjėjomis, praneša Info TV laida „Info diena“.

Teigiama, kad politikas sau padėjėjos ieškojo pats, o bendraudamas su galima darbuotoja laidė keistas užuominas – domėjosi, ar ji turi antrąją pusę. Be to, susitikimas dėl darbo vyko Seimo viešbutyje, kur parlamentaras norėjo aprodyti savo miegamąjį, gyrė savo lovą, laidė užuominas, kad būtų gerai ant jos pasivolioti.

K. Pūkas atmeta bet kokius kaltinimus ir teigia, kad kandidačių antrosiomis pusėmis domėjosi tik todėl, nes norėjo sužinoti, ar jos galės visą savo laiką paskirti darbui Seime.

„Info diena“ paskelbė slapta filmuotą vaizdo medžiagą, kurioje parlamentaras galimai savo darbuotojai siūlė algą vokelyje – 600 eurų. Jis taip pat žadėjo nupirkti suknelių. Sužinojęs, kad pokalbis dėl darbo buvo filmuojamas, K. Pūkas gynėsi, kad atlyginimo vokelyje nesiūlė.

64 metų K. Pūkas į Seimą išrinktas pagal partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašą. Jis nurodo, kad buvo vedęs 5 kartus. K. Pūkas iš viso turi 9 vaikus. Dabartinė žmona 40 metų Lina Pūkienė, su kuria susituokė 2008 m., rūpinasi K. Pūkui priklausančia regionine televizija ir radijo stotimis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi