Lietuvoje

2017.03.06 13:22

Nužudyto 7 mėn. kūdikio motina vis dar bus laikoma suimta

LRT.lt2017.03.06 13:22

Šiaulių apygardos prokuratūros prašymu suėmimo terminas motinai, kuri įtariama savo 7 mėnesių dukters nužudymu, Šiaulių apylinkės teismo nutartimi pirmadienį buvo pratęstas vienam mėnesiui, praneša prokuratūra.

Tyrimą organizuojančios 1-ojo Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorės Laimutės Martinavičienės prašymas pratęsti šią kardomąją priemonę buvo motyvuotas tuo, kad yra pagrindo manyti, kad įtariamoji kūdikio motina gali bėgti, slapstytis nuo pareigūnų, prokurorų, o vėliau ir nuo teismo. Suėmimas buvo pratęstas, kad būtų užtikrintas tinkamas įtariamosios dalyvavimas procese.

Prieš kreipiantis į teismą 17-metei kūdikio motinai buvo pareikšti įtarimai pagal Baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 2 dalies 1 ir 3 punktus, dėl galimo mažametės dukters nužudymo.

Praėjusį penktadienį prokurorės L. Martinavičienės nutarimu nuspręsta antramjam įtariamajam D. S. paskirtą suėmimą pakeisti kitomis kardomosiomis priemonėmis.

Iš įtariamojo D. S. paimtas asmens dokumentas bei rašytinis pasižadėjimas neišvykti su įpareigojimais, taip pat jis įpareigotas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Šiuo metu yra atliekami visi būtiniausi ikiteisminio tyrimo veiksmai.

Matai smurtą – netylėk, skambink 112 – galbūt Tu išgelbėsi vaiko gyvybę! Kiekvienas iš mūsų yra atsakingas.