Naujienų srautas

Lietuvoje2017.03.06 08:46

Portalo 15min ir naujienų agentūros BNS Lietuva direktoriumi taps R. Šaučikovas

15min.lt 2017.03.06 08:46

Ramūnas Šaučikovas nuo pirmadienio taps naujienų portalų 15min ir naujienų agentūros BNS Lietuva direktoriumi.

„15min ir BNS Lietuva komandos atlieka profesionalų darbą, kuriuo iš šalies galima tik žavėtis. Džiaugiuosi, kad tapsiu šios komandos nariu ir prisidėsiu prie jos tolesnės plėtros“, – sako R. Šaučikovas.

44 metų R. Šaučikovas 1991–1995 metais studijavo verslo administraciją Vilniaus universitete, vėliau tęsė tos pačios srities studijas Jeano Moulino universitete Liono mieste Prancūzijoje.

Baigęs studijas Prancūzijoje R. Šaučikovas iki 2001 metų dirbo įvairiose bendrovėse rinkodaros, klientų aptarnavimo ir pardavimų srityse, vėliau – žiniasklaidos ir viešųjų ryšių bendrovėse. 2001–2004 metais jis vadovavo Švedijos žiniasklaidos grupės MTG padalinio Lietuvoje pardavimų skyriui, o 2004–2008 metais dirbo tos pačios bendrovės, kuriai Lietuvoje priklauso TV3 televizija, direktoriumi. 2009–2014 metais R. Šaučikovas buvo komunikacijos įmonių grupės „Publicum“ generalinis direktorius ir valdybos narys.

15min ir BNS Lietuva savininkės AS Eesti Meedia generalinis direktorius Svenas Nuutmannas sakė labai vertinantis R. Šaučikovo ilgametę vadovavimo patirtį žiniasklaidos, reklamos ir viešųjų ryšių srityse.

„Esu tikras, kad vadovaujant Šaučikovui 15Min ir BNS Lietuva toliau aktyviai plėtos tiriamąją ir laisvąją žurnalistiką bei greitai pasieks rinkos lyderių poziciją“, – pažymėjo S. Nuutmannas. Pasak jo, 15min ir BNS Lietuva atliko reikšmingą vaidmenį atskleidžiant korupciją valstybinėse įmonėse ir viešinant neetiškas schemas privačiame versle. „Eesti Meedia visiškai pasiryžusi toliau prisidėti prie tokios žurnalistikos“, – sakė S. Nuutmannas.

Naujas vadovas Eesti Meedia žiniasklaidos verslui Lietuvoje paskiriamas po to, kai vasarį pareigas paliko iki šiol vadovo pareigas ėjęs Tomas Balžekas. Jis bendroves paliko kilus nesutarimams su akcininkais dėl plėtros strategijos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi