captcha

Jūsų klausimas priimtas

Įtariamajam dėl 7 mėn. mergaitės nužudymo – kita kardomoji priemonė

Šiaulių apygardos prokuratūroje organizuojamame ikiteisminiame tyrime dėl galimai padaryto 7 mėnesių mergaitės nužudymo atliekami nauji procesiniai veiksmai, praneša Generalinė prokuratūra.
BNS
BNS

Vasario 28-osios Šiaulių apylinkės teismo nutartimi įtariamajam D. S. ikiteisminiame tyrime buvo skirtas suėmimas 5 dienoms. Tokia kardomoji priemonė įtariamajam parinkta siekiant užtikrinti tinkamą įtariamojo dalyvavimą procese. Nuo ikiteisminio tyrimo pradžios – per kelias dienas – su įtariamuoju atlikti visi būtiniausi ikiteisminio tyrimo veiksmai, taip pat penktadienį D. S. buvo apklaustas pas ikiteisminio tyrimo teisėją.

Tyrimą organizuojančios 1-ojo Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorės Laimutės Martinavičienės priimtu nutarimu nuspręsta, įtariamajam D. S. paskirtą suėmimą pakeisti kitomis kardomosiomis priemonėmis.

Iš įtariamojo D. S. paimtas asmens dokumentas bei rašytinis pasižadėjimas neišvykti su įpareigojimais, taip pat jis įpareigotas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

24-erių metų vaikinui vakar buvo pareikšti įtarimai pagal Baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 2 dalies 1 papunktį, dėl galimo mažametės nužudymo. Prokurorė taip pat ketina perkvalifikuoti įtarimus mirusios mergaitės mamai bei kreiptis į Šiaulių apylinkės teismą dėl šiai įtariamajai skirtos kardomosios priemonės – suėmimo – pratęsimo.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...