Naujienų srautas

Lietuvoje2017.03.03 15:18

Nuteistiesiems bandė perduoti paketus su telefonais, modemais, švirkštais ir mielėmis

LRT.lt 2017.03.03 15:18

Ketvirtadienį Kybartų pataisos namų pareigūnai, reaguodami į Kalėjimų departamento Imuniteto skyriaus informaciją, perėmė didelį kiekį nuteistiesiems draudžiamų turėti daiktų ir sulaikė juos bandžiusį perduoti asmenį.

Kaip skelbiama Kalėjimų departamento pranešime žiniasklaidai, ketvirtadienį prie Kybartų pataisos namų atvažiavo automobilis, iš kurio išlipęs įtartinas asmuo per administracinio pastato langą kažką perdavė nuteistajam. Įstaigos pareigūnai, operatyviai atvykę į įvykio vietą, perėmė du lipnia juosta apvyniotus paketus, kuriuos išardę rado 23 mobiliojo ryšio telefonus, 6 modemus, 2 laisvų rankų įrangas, 7 SIM korteles, 4 pakelius sausų mielių, 8 medicininius švirkštus su adatomis, 2 buteliukus tatuiravimo rašalo.

Asmuo, perdavęs nuteistajam draudžiamus turėti daiktus, sėdo į automobilį ir bandė pasišalinti, tačiau pareigūnų buvo sulaikytas.

Sulaikytas asmuo ir paketai su nuteistiesiems draudžiamais turėti daiktais perduoti Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato pareigūnams.

Šiuo metu Kybartų pataisos namuose bausmę atlieka 365 nuteistieji.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi