Lietuvoje

2017.03.02 12:57

Mirus 7 mėn. mažylei, ikiteisminis tyrimas perkvalifikuotas į nužudymo

BNS2017.03.02 12:57

Trečiadienį ligoninėje mirus septynių mėnesių mergaitei, dėl sunkaus mažamečio sveikatos sutrikdymo pradėtas tyrimas perkvalifikuotas į tyrimą dėl nužudymo.

„Ikiteisminis tyrimas perkvalifikuotas į nužudymą, Baudžiamojo kodekso 129 straipsnio antrąją dalį“, – BNS sakė Šiaulių apygardos prokuratūros atstovė spaudai Gabrielė Gendvilaitė.

Pasak jos, įtarimai mirusio kūdikio motinai bei jos sugyventiniu irgi bus perkvalifikuoti, iš įtarimų dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo į įtarimus dėl nužudymo. Antradienį teismas mergaitės motiną leido suimti vienai savaitei, o jos sugyventinį – penkioms paroms. Prokurorė prašė juos abu suimti vienam mėnesiui.

Septynių mėnesių mergaitė, kurios sumušimu įtariama motina ir jos sugyventinis, trečiadienį mirė Šiaulių ligoninėje. Anksčiau trečiadienį buvo pranešta, kad mergaitei konstatuota smegenų mirtis, tačiau jos gyvybė kurį laiką dar buvo palaikoma.

Septynių mėnesių mergaitė pirmadienio naktį atgabenta į ligoninę ištikta klinikinės mirties. Medikai įtarė, kad kūdikis buvo muštas ar smarkiai supurtytas, teisėsauga pateikė įtarimus septyniolikmetei mergaitės mamai ir jos sugyventiniui.

Matai smurtą – netylėk, skambink 112 – galbūt Tu išgelbėsi vaiko gyvybę! Kiekvienas iš mūsų yra atsakingas.

Populiariausi

Saulius Skvernelis

Lietuvoje

2020.07.08 14:28

Premjeras paaiškino, kodėl prakalbo apie kaukių grąžinimą: matome, kitur antros bangos kilimas yra žaibiškas Skvernelis: atvežtiniai atvejai kelia didžiausią riziką; atnaujinta 14.48

5
Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.07.08 17:21

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacija: tarp valstybių – ir lietuvių mėgstama Bulgarija „Tez Tour“ stabdo keliones į Bulgariją; atnaujinta 19.25

Diskusija „Žaidimai smėlio dėžėje – kokioje aplinkoje norime gyventi?“

Lietuvoje

2020.07.08 20:06

Partizano Jakavonio-Tigro dukra: linksmintis Lukiškių aikštėje galima, bet yra ribos, kurių peržengti nevalia Šimašius: kodėl turime nesidžiaugti laisvės kovotojų pergale?

32