captcha

Jūsų klausimas priimtas

Į sostinės mokyklas per pirmą dieną užregistruota jau trečdalis visų pirmokų

Trečiadienį prasidėjusi registracija į sostinės mokyklas vyksta sėkmingai. Pateikta jau daugiau nei 2700 prašymų lankyti mokyklas – tai beveik trečdalis visų būsimų pirmokų. Šiais metais Vilniaus mokyklas pradės lankyti apie 7800 pirmokų, rašoma pranešime spaudai.
Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.
Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.

Elektroninė sistema veikia be trikdžių, kaip ir buvo tikėtasi.

„Šiandien prasidėjusi elektroninė registracija į mokyklas vyko sklandžiai, tėvai nuo ryto pildė prašymus ir per šią dieną jau turime daugiau kaip 2700 į mokyklas užregistruotų vaikų. Labai džiaugiuosi, nes iš tėvų išgirdome ir nemažai padėkos žodžių, kadangi prašymus internetu pavyko užpildyti greitai ir jiems nebereikia važiuoti pildyti jų į mokyklas. Taigi Vilnius nuo šiol turi modernią elektroninių prašymų pateikimo sistemą tiek į darželius, tiek į mokyklas“, – sakė mero pavaduotojas Valdas Benkunskas.

Prašymus būsimų pirmokų, keičiančių mokyklas, pereinančių iš progimnazijų į gimnazijas, atvykusiųjų gyventi į sostinę iš kitų miestų vaikų tėvai gali teikti iki gegužės 26 dienos. Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad prašymo pateikimo laikas neturės jokios įtakos pirmumui, todėl raginame tėvus neskubėti, gerai įvertinti mokyklas, kurias nori pasirinkti. Prašymai priimami nuolat ir visi kiti tėvai juos pateikti gali jiems patogiu metu.

Pranešime spaudai taip pat atkreipiamas dėmesį, kad pildant elektroninį prašymą deklaruota gyvenamoji vieta sutikrinama automatiniu būdu, tačiau būtina pažymėti, jog sutinkate, kad duomenys iš valstybės registrų būtų gauti automatiniu būdu. Jei gyvenamoji vieta deklaruota po 2017 m. sausio 31 d., duomenys bus automatiškai sutikrinti ir atnaujinti kiek vėliau.

Registracija vyksta elektroninėje erdvėje – centralizuotoje prašymų pateikimo sistemoje

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...