Naujienų srautas

Lietuvoje2013.04.25 12:11

A. Kubilius apie partijų susijungimą: tai teisme gresiančios nuobaudos išvengimas

ELTA 2013.04.25 12:11

Seimo opozicijos lyderis konservatorius Andrius Kubilius Darbo ir Leiboristų partijų susijungimą vertina kaip siekį išvengti baudžiamosios atsakomybės ir teisme gręsiančios nuobaudos.

Seimo opozicijos lyderis konservatorius Andrius Kubilius Darbo ir Leiboristų partijų susijungimą vertina kaip siekį išvengti baudžiamosios atsakomybės ir teisme gręsiančios nuobaudos.

„Galiu tik spėti iš prokurorų pasisakymų, aš nesijaučiu dideliu teisės specialistu. Bet kiek suprantu, tai pagrindinis susijungimo tikslas yra ne kažkokio naujo politinio darinio sukūrimas vardan politinės veiklos kažkokių naujų tikslų, o vienintelis tikslas yra baudžiamosios bylos ir teisme gręsiančios nuobaudos išvengimas“, – ketvirtadienį komentuodamas partijų susijungimą žurnalistams sakė A. Kubilius.

Trečiadienio vakarą susikūrė nauja politinė jėga – Kėdainiuose vykusiame suvažiavime susijungė Darbo ir Leiboristų partijos. Naujoji partija vadinsis Darbo partija (leiboristai), ji turės Darbo partijos logotipą.

Suvažiavime išrinktas naujas partijos pirmininkas, juo tapo Seimo narys, Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas 31 metų Vytautas Gapšys, primena ELTA.

Nauja partija prisiims visas atsakomybes ir pareigas, kurios kils po susijungimo. Pagal susijungimo sąlygas, Darbo partijos ir Leiboristų partijos nariai automatiškai tapo Darbo partijos (leiboristų) nariais. Nauja partija vienys 17 380 narių.

Premjeras Algirdas Butkevičius sako sveikinantis Darbo partijos sprendimą jungtis su Leiboristų partija, o kalbas, kad taip Darbo partija siekia išvengti baudžiamosios atsakomybės, vadina „politikavimu“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi