Naujienų srautas

Lietuvoje2017.02.27 17:55

Policija sulaikė konservatorių, įtariama smurtu prieš sugyventinę

BNS 2017.02.27 17:55

Alytaus policija sulaikė konservatorių, kuris įtariamas smurtavęs prieš savo sugyventinę.

Sulaikytasis – Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) narys Stasys Supranavičius, BNS patvirtino Alytaus policijos atstovai. Partijos priežiūros komiteto vadovas Valdas Benkunskas sako, kad įtarimams pasitvirtinus, politikas greičiausiai bus šalinamas iš konservatorių gretų.

Kaip informavo Alytaus apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas, sekmadienį apie 2.18 val. policijos budėtojai gavo medikų pranešimą, kad į juos kreipėsi moteris, kuri  informavo, kad ją sumušė sugyventinis. Moteriai nustatytas nežymus sveikatos sutrikdymas.

Pareigūnai, apklausę nukentėjusiąją, nuvyko į Butrimonių miestelyje esančius namus ir sulaikė bei į areštinę uždarė įtariamąjį, jam nustatyta 0,69 promilės girtumas.

V. Benkunskas BNS sakė, kad partijos Alytaus skyrius, reaguodamas į policijos informaciją, antradienį rengia tarybos posėdį, kuriame spręs S. Supranavičiaus likimą partijoje.

„Vyko buitinis konfliktas šeimoje, ir užkliuvo žmona vyrui – tiek ir žinome. Su skyriaus vadovu susisiekiau, jis patikino, kad skyrius žiūri principingai – apklausos būdu narystė žmogaus jau yra sustabdyta. Rytoj jie turi posėdį tarybos, dar kartą žiūrės tą klausimą, visas aplinkybes pasiaiškins. Rytoj gali būti sprendimas ir apskritai tą žmogų pašalinti“, – BNS sakė V. Benkunskas.

Asmens narystę partijoje sustabdyti ar pašalinti jį iš partijos gali arba skyrius, arba priežiūros komitetas, tačiau tikėjosi, kad partijos etikos sargų įsikišimo neprireiks.

Anot jo, paskutinis panašus sprendimas dėl prieš artimuosius smurtavusio konservatoriaus buvo priimtas maždaug prieš dešimtmetį.

„Nors tai ir asmeninio gyvenimo detalės, tai meta šešėlį ir politinei veiklai“, – teigė jis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi