captcha

Jūsų klausimas priimtas

L. Kukuraitis ir S. Skvernelis aptarė svarbiausius prioritetus ir reformas socialinėje srityje

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis ir viceministrai susitikę su premjeru Sauliumi Skverneliu aptarė svarbiausius prioritetus ir reformas socialinėje srityje, praneša Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Kalbėdami su premjeru daug dėmesio skyrėme vaiko teisių apsaugos reformai, taip pat naujovių Darbo biržos veikloje, pensijų sistemos pertvarkos, emigracijos, socialinės atskirties mažinimo, demografinės situacijos, užimtumo skatinimo klausimams“, – po susitikimo sakė L. Kukuraitis.

Susitikime abipusiai sutarta, kad valstybės remiamos pajamos turi būti reformuojamos, o ministro patarėjas prof. Romas Lazutka išsamiai pristatė pagrindinius socialinio draudimo reformos aspektus.

Taip pat kalbėta, kaip spręsti demografines problemas, kokias taikyti pagalbos šeimoms, auginančioms vaikus, priemones, kaip padėti šeimoms suderinti darbo ir vaikų auginimo kompetencijas bei aptarta būtinybė sukurti bendrą pagalbos šeimoms koncepciją.

Kalbant apie užimtumo skatinimo priemones akcentuotos ne tik darbo biržų veiklos efektyvinimo, bet ir profesinio orientavimo, dualinio mokymo priemonės, ypatingai pasinaudojant ES šalių (pvz., Vokietijos) patirtimi, taip pat kitos priemonės.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...