Naujienų srautas

Lietuvoje2017.02.24 09:41

URM: į Lietuvą turėtų atvykti už kibernetinį saugumą JAV atsakingas pareigūnas

LRT RADIJAS, LRT.lt 2017.02.24 09:41

Niujorke viešintis Užsienio reikalų ministras teigia, kad Lietuvoje artimiausiu metu gali apsilankyti buvęs Niujorko meras ir artimas Jungtinių Valstijų prezidento Donaldo Trumpo patarėjas Rudy Giuliani. Pasak Lino Linkevičiaus, nors konkreti vizito data dar nenumatyta, tačiau su politiku ketinama aptarti jį dominančius ir Lietuvai aktualius kibernetinio saugumo klausimus.

„Su juo [R. Giuliani – LRT.lt] kontaktai irgi labai svarbūs, kalbant apie mūsų ateities santykius. Tikimės, kad artimiausiu metu [R. Giuliani – LRT.lt] atvyks į Lietuvą ir galėsim suorganizuoti tam tikrą renginį, nes jam pavesta kibernetinio saugumo sritis. Nėra [paskirta] konkrečios datos, bet kaip jis [R. Giuliani – LRT.lt] pats teigia, 100 procentų yra pasiryžęs atvykti. Manau, netolimoje ateityje tai įvyks.

Aiškumo vis daugėja, nors kartu su kiekviena diena atsiranda ir konfliktinių žinių. Administracija tik formuojasi: iš maždaug 550 ar 600 pareigūnų, kurie turėtų būti patvirtinti, dabar yra tik 14 patvirtinti ir tik kelios dešimtys [kandidatūrų] pateikta, nes labai sunkiai vyksta formavimo procesas“, – LRT RADIJUI sakė Lietuvos užsienio reikalų ministras L. Linkevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi