Naujienų srautas

Lietuvoje2017.02.22 17:40

Iš autoįvykio bandęs pasprukti R. Adomaitis: nieko ten neįvyko

Prekybos centro „Panorama“ aikštelėje kelis automobilius apgadinusio „Volvo“ automobilio vairuotojas bandė išvažiuoti, tačiau liudininkai sujudo – pranešė policijai apie įvykį ir patys puolė stabdyti vairuotojo, kad jis nepaliktų įvykio vietos. Prie „Volvo“ vairo sėdėjo aktorius Regimantas Adomaitis.

Policija pranešimą gavo 15.09 val. įvykio liudininkai abejojo, ar vairuotojas tiesiog nepastebėjo, kad apgadino automobilius, ar buvo neblaivus. Tiesa, neblaivumo versiją pareigūnai patikrino, R. Adomaitis vairavo būdamas blaivus.

Be to, vienas liudininkų tikino, kad vairuotojas – Lietuvoje gerai žinomas aktorius, kuris jau kelis dešimtmečius matomas spektakliuose ir televizijos ekrane.

Po įvykio R. Adomaitis kartu su policijos pareigūnais išvyko į policijos komisariatą, kuriame užpildė reikiamus dokumentus. Policijos komisariate su DELFI bendravęs R. Adomaitis tikino, kad „nieko ten neįvyko, brūkštelėjau ir tiek“.

„Atvažiavau į prekybos centrą, bandžiau parkuotis, tačiau pamačiau, kad vietos mažai, išvažiavau, apsisukau ir sustojau kitoje vietoje, – įvykio detales DELFI pasakojo R. Adomaitis. – Grįžęs prie automobilio pamačiau, kad manęs laukia pareigūnai.“

Pasidomėjus, ar automobiliams padaryta didelė žala, aktorius parekomendavo kreiptis į policijos pareigūnus dėl šio atsakymo, esą jam atrodo, kad žala – minimali.

Nuo 1971 metų vairuotojo pažymėjimą turintis R. Adomaitis jau ne pirmą kartą įsivelia į nemalonius įvykius būdamas prie vairo. Prieš trejus metus jis, taip pat vairuodamas „Volvo“ markės automobilį, apgadino kitą automobilį ir pasišalino iš įvykio vietos.

Po įvykio jam grėsė prarasti galimybę vairuoti net trejus metus, tačiau teismas sušvelnino bausmę ir, skyręs piniginę baudą, apribojo teisę vairuoti trims mėnesiams.

„Draugauju su policija“, – šyptelėjo R. Adomaitis, išgirdęs klausimą, kodėl gi jis vis įsivelia į netikėtumus būdamas prie vairo.

Maloniai nusiteikęs aktorius komisariate juokavo, jog „nei automobilių, nei žmonų nemėgsta keisti“ taip pabrėždamas, kad jau seniai yra ištikimas savo „Volvo“ markės automobiliui.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi