Lietuvoje

2017.02.20 17:57

S. Skvernelis nemato priežasčių skilti valdančiajai koalicijai

ELTA2017.02.20 17:57

Premjeras Saulius Skvernelis teigia neįžvelgiąs valdančiosios koalicijos skilimo ženklų, o tarp koalicijos partnerių socialdemokratų pasigirstančius nepasitenkinimo koalicija pareiškimus linkęs sieti su šios partijos pirmininko rinkimais.

„Valdančiosios koalicijos sutartis pasirašyta. Šiandien nematau jokio realaus pagrindo kalbėti apie jos peržiūrėjimą. Jeigu nauja socialdemokratų vadovybė po partijos suvažiavimo galvos kitaip, tai bus galima ir kalbėti. Kol kas tai – ankstyvas klausimas“, – sakė S. Skvernelis, pirmadienį viešėjęs valstybės valdomoje įmonėje „Lietuvos geležinkeliai“.

ELTA primena, kad Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) yra sudariusi valdančiąją koaliciją su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS). Socialdemokratai yra mažieji koalicijos partneriai. LSDP naujasis pirmininkas turėtų paaiškėti gegužės pradžioje.

Populiariausi

Ingrida Šimonytė

Lietuvoje

2020.07.11 13:31

Šimonytė pasirengusi tapti Vyriausybės vadove: premjerą esu pavadavusi ne vieną savaitę Konservatoriai po rinkimų nemato koalicijos su LLRA-KŠS; atnaujinta 13.48

5