Naujienų srautas

Lietuvoje2017.02.20 15:17

Įmonės „Mūsų amatai“ vadovų darbo vietose ir namuose atliktos kratos

LRT.lt 2017.02.20 15:17

Pirmadienį Kalėjimų departamento Imuniteto skyrius kartu su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais atliko kratas valstybės įmonėje „Mūsų amatai“ ir jos filialuose, rašoma pranešime spaudai.

Kratos atliktos prie pataisos įstaigų veikiančios valstybės įmonės „Mūsų amatai“ direktoriaus A. V., komercijos skyriaus vadovo M. K., vyriausiojo inžinieriaus A. B., vyriausiojo inžinieriaus V. Ž. ir UAB „Švaros etalonas“ gamybos direktorės L. M. darbo ir gyvenamosiose vietose.

2016 m. rugpjūčio mėnesį buvo gauta ir pradėta tikrinti kriminalinės žvalgybos informacija apie valstybės įmonės „Mūsų amatai“ vadovo ir jos darbuotojų galimai neteisėtus veiksmus. Šios informacijos pagrindu dėl galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, didelės vertės patikėto turto iššvaistymo ir sukčiavimo 2016 m. lapkričio 29 d. buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Ikiteisminio tyrimo metu bendradarbiaujama su Vilniaus ir Kauno apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų pareigūnais. Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi