Lietuvoje

2017.02.17 19:23

Vilniuje dukters pasigedę tėvai po jos lova užtiko kraupų radinį

15min.lt 2017.02.17 19:23

Sostinės pakraštyje, prestižinėje Antakalnio seniūnijoje, penktadienio pavakarę pradėtos tirti kraupaus įvykio aplinkybės. Dvarčionyse po lova buvo rastas negyvas kūdikis. Vakare 25 metų įtariamoji sulaikyta bute sostinės Žirmūnų rajone.

Penktadienį baigiantis darbo dienai, po 15 val., bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs vilnietis privertė specialiųjų tarnybų darbuotojus suklusti ir šokti į automobilius. Pasak pranešėjo iš Dvarčionių kvartalo, nuosavame name, dukters kambaryje, buvo rastas negyvas naujagimis. Kūdikio lavonėlis buvo įdėtas į maišelį ir paslėptas po lova.

Maža to, vilnietis pareigūnams iškart paminėjo, kad savo dukters nematė jau keletą savaičių. Kur moteris, įvykio įkarštyje nebuvo žinoma.

Įvykio vietą atskubėjo gausios greitosios pagalbos medikų ir kriminalistų pajėgos. Teritorija netrukus buvo apsaugota STOP juosta. Maišelis su kraupiu radiniu buvo išneštas į kiemą.

15min fotoreporteris Vidmantas Balkūnas įvykio vietoje išsiaiškino, kad šiame name gyvena solidaus amžiaus pora, užauginusi 4 vaikus. Visi jie – ir dukros, ir sūnus, jau pilnamečiai. Dvi dukros įsikūrusios atskirai, o trečioji su pertraukomis apsigyvena čia, su tėvais. Pastaroji jau turi kelis vaikus. Būtent į pastarąją jauną moterį (gimusią 1991 m.) ir krypsta tyrėjų akys.

Įvykio vietoje dirbantys ekspertai po pirminės kūdikio palaikų apžiūros 15min prasitarė, kad lavonėlis kambaryje galėjo išgulėti apie 14 parų. Tikslesni duomenys bus gauti išsamesnės ekspertizės metu.

Policijos departamentas penktadienį vakare operatyviai informavo, kad viename bute sostinės Žirmūnų rajone sulaikyta moteris, kurios kambaryje Dvarčionių g. buvo aptiktas negyvas naujagimis. Baudžiamasis kodeksas numato, kad tyčinis naujagimio gyvybės atėmimas gali būti baudžiamas laisvės atėmimu nuo 8 metų.