Lietuvoje

2017.02.17 14:50

Po V. Uspaskicho interviu sukilo Ž. Pinskuvienė

LRT.lt2017.02.17 14:50

Penktadienį LRT.lt portale publikuotame interviu Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas sukritikavo dabartinius partijos darbus ir iš dalies supeikė naująją pirmininkę Živilę Pinskuvienę.

„Visų pirma, prieš skelbiantis viešoje erdvėje, reikia bent pasidomėti tuo, apie ką kalbi. Juk ir pats V. Uspaskich, tame pačiame interviu, sako: „netikslumas politikoje yra melas“. Todėl pateikiu tiesą: niekam iš Gerb. Viktoro išvardintų asmenų nebuvo siūloma tapti mano, Darbo partijos pirmininkės, pavaduotojais“, – spaudai išplatintame pranešime teigė Ž. Pinskuvienė, reaguodama į V. Uspaskicho teiginius, kad esą Kęstutis Daukšys, Artūras Paulauskas, Vydas Gedvilas, galbūt Virginija Baltraitienė ragino Ž. Pinskuvienę balotiruotis į pirmininkes, bet nei vienas nesutiko būti jos pavaduotoju.

Politikės teigimu, Darbo partija šiuo metu atsinaujina ir tai esą daro atnaujindama komandą.

„Mes nevaidiname ir nevaidinsime, kad keičiamės – mes imsimės veiksmų. Ir į suvažiavimą atvykę apie tūkstantis žmonių išreiškė palaikymą mano sprendimams. Tai daug ką pasako. Kita vertus, gal per ilgai Darbo partijos vadovybė kalbėjo arba gerai, arba nieko“, – rašė Ž. Pinskuvienė.