Lietuvoje

2017.02.15 21:25

Broliai pranciškonai parolimpiečiui padovanojo treniruoklį

Marija Gabrienė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2017.02.15 21:25

Pernai parolimpinėse žaidynėse užėmusiam 10 vietą klaipėdiečiui irkluotojui Augustui Navickui broliai pranciškonai kartu su onkologijos centro bendruomene padovanojo treniruoklį. Jis labai pravers neįgaliam sportininkui rengiantis artėjančiam pasaulio čempionatui.

Treniruoklį A. Navickui padovanojusi Švento Asyziečio Onkologijos centro bendruomenė ir broliai pranciškonai sako džiaugiasi galėdami padėti vieninteliam Lietuvoje parairkluotojui. Prieš kelerius metus važiuodamas kalnų dviračiu perspektyvus sportininkas po patirtos traumos nebevaldo kojų. Tačiau nepasidavė ir po intensyvių treniruočių pernai dalyvavo parolimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire.

„Rio olimpinėse jis buvo 10-as, tai gan aukštas rezultatas, vien tai, kad jis pateko į olimpines žaidynes po dvejų metų treniruočių, rodo didžiulę perspektyvą“, – kalbėjo Klaipėdos irklavimo centro direktorius Liudvikas Mileška.

„Mes labai juo džiaugiamės. Augustas jau tapo pavyzdžiu visiems kitiems, kurie sėdi ir dūsauja įsijungę kompiuterius. Mes sudarysim visas sąlygas, kad jis pasiektų puikiausius rezultatus ir pasaulio čempionate, kuris vyks šiais metais Amerikoj“, – sakė brolis Benediktas.

Daug laiko sportininkas praleidžia treniruodamasis žiemą sporto salėje. Tai, kad dabar treniruoklį turės savo namuose jam – neįkainojama dovana.

„Tikrai susitaupys laiko. Galbūt vieną treniruotę galėsiu daryt salėj, o kitą jau namie. Labai patogu“, – džiaugėsi irkluotojas A. Navickas.

A. Navickas iki nelaimės buvo tapęs Lietuvos jaunių čempionu ir iškovojęs ne vieną medalį suaugusiųjų varžybose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt