Lietuvoje

2017.02.15 18:00

Seimo etikos sargai nutraukė tyrimą dėl G. Kildišienės naudoto automobilio

BNS2017.02.15 18:00

Seimo Etikos ir procedūrų komisija trečiadienį priėmė sprendimą nutraukti tyrimą dėl Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovės Gretos Kildišienės naudoto automobilio nuomos aplinkybių, šiai atsisakius Seimo nario mandato.

„Etikos ir procedūrų komisija nagrinėja Seimo narių interesų konfliktų dalykus, G. Kildišienei atsisakius mandato, ji tapo privačiu asmeniu ir pagrindo nagrinėti jos kaip privataus asmens istoriją mes neturime“, – po komisijos posėdžio žurnalistams sakė jos pirmininkė Rita Tamašunienė.

Tyrimą Etikos komisija pradėjo sausio viduryje gavusi tokį opozicijos kreipimąsi, G. Kildišienei dar esant Seimo nare. Mandato ji atsisakė sausio viduryje, jau įsisiūbavus skandalui dėl mamos nuomoto ir jos naudoto visureigio „Range Rover“.

Mašina pagal išperkamosios nuomos sutartį nuomota iš partijos pirmininkui Ramūnui Karbauskiui priklausančio „Agrokoncerno“. Be to, tuomet viešumon iškilo dešimtmečio senumo įvykiai dėl G. Kildišienės galbūt iš darbovietės pasisavintų lėšų. Tyrimas buvo nutrauktas, atlyginus žalą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt