Lietuvoje

2017.02.15 10:08

Sinoptikė: didesnių šalčių jau nebebus

LRT RADIJAS, LRT.lt2017.02.15 10:08

Nors ketvirtadienio naktį dar prognozuojamas iki 5 laipsnių šaltis, savaitei baigiantis temperatūra ir naktimis jau turėtų visada būti teigiama,  LRT RADIJUI sakė sinoptikė Alva Nagelytė. 

Trečiadienį Lietuvoje kritulių nenumatoma, bet nebus taip saulėta kaip antradienį. Tankesni debesys daugiausia drieksis virš vakarinių rajonų“, – pasakojo sinoptikė. Popietę pasijus nestiprus pietvakarių vėjas. Įdienojus temperatūra kils iki 3–5 laipsnių šilumos. 

Ketvirtadienio naktį dangų debesys uždengs jau tirštai, daug kur nusidrieks rūkas, kai kur gali kristi dulksna, besiformuojanti į lijundrą. Temperatūra pažemės iki 1–5 laipsnių šalčio, tik pajūryje bus silpnai teigiama. Dieną kritulių tikimybė bus mažesnė ir oras bus šiek tiek sausesnis. Rūkas išsisklaidys, debesys antroje dienos pusėje turėtų praretėti.  Temperatūra kils iki 2–6 laipsnių. Pūs vėjas iš pietvakarių. 

Penktadienio orai numatomi gana pilki, su nedideliais krituliais, rūku. Temperatūra naktį svyruos nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Dieną bus tarp 1 ir  5 laipsnių šilumos. 

„Didesnių šalčių jau nebebus ir į savaitės pabaigą ir naktimis temperatūra bus teigiama“, – prognozavo A. Nagelytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.