captcha

Jūsų klausimas priimtas

Moksleivių sąjungos atstovė: siekiame pagerinti emocinę aplinką mokyklose

Toliau tęsiama prezidentės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“. Vienas paskutinių jos pasiekimų – Zarasuose atidarytas vaikų dienos centras. Taip pat ši kampanija, kartu su partneriais, tęsia aktyvias veiklas kovoje su patyčiomis ir emociniu smurtu, kuris, anot iniciatorių, yra vis dar labai gaji problema, ypač mokyklose.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Prezidentės patarėja ir „Už saugią Lietuvą“ koordinatorė Marija Dautartaitė džiaugiasi, kad neseniai Zarasuose duris atvėrė vaikų dienos centras.

„Tikime, kad vaikų dienos centrai yra viena prevencinių priemonių ir man ypač džiugu, kad dienos centras ateina kaip verslo ir nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo iniciatyva. Vadinasi, visas centras yra jų kuriamas, darbuotojai išlaikomi, vaikučiai išlaikomi dėl to, kad žmonėms rūpi“, – sako M. Dautartaitė.

Pasak jos, taip pat svarbi yra neseniai pristatyta saugaus elgesio iniciatyva „Augu internete“ ir to paties pavadinimo svetainė auguinternete.lt, kurioje yra naudingos informacijos ir patarimų, kaip atpažinti pavojus ir apsisaugoti nuo virtualių grėsmių.

Kampanija „Už saugią Lietuvą“ kartu su partneriais – elektroniniu dienynu TAMO – taip pat vykdo veiklas kovoje su patyčiomis ir emociniu smurtu.

Lietuvos moksleivių sąjungos programų koordinatorė Dovilė Zalepūgaitė pabrėžia, kad vienas jos atstovaujamos sąjungos tikslų – pagerinti emocinę aplinką mokyklose. Tam skirta programa „Emocijos+“.

„Šiuolaikinėje mokykloje moksleiviai susiduria su begale problemų. Akademinis nesąžiningumas, patyčios, psichologinis ar net fizinis smurtas. Labai džiaugiamės, kad moksleiviai išdrįso kalbėti šia tema“, –  sako D. Zalepūgaitė.

Daugiau apie tai – įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...