captcha

Jūsų klausimas priimtas

Viceministras Rusijos ambasadoriui: bendradarbiavimas įmanomas tik nutraukus agresiją Ukrainoje

Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius tęsia susipažinimo susitikimus su Lietuvoje reziduojančiais ambasadoriais. Pirmadienį viceministras susitiko su Rusijos ambasadoriumi Lietuvoje Aleksandru Udalcovu, kuriam pabrėžė, kad Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimas įmanomas tik nutraukus agresiją Ukrainoje.
D. Skusevičius. BNS nuotr.
D. Skusevičius. BNS nuotr.

„Lietuva pasirengusi plėtoti lygiavertiškumu ir abipuse pagarba grindžiamus gerus kaimyninius santykius su visomis kaimynėmis, įskaitant Rusiją, tačiau pilnavertis Lietuvos-Rusijos dvišalis bendradarbiavimas bus įmanomas tik tada, kai Rusija nutrauks agresiją prieš Ukrainą, bus įgyvendinti Minsko susitarimai, išspręsti kiti aktualūs klausimai“, - pabrėžė viceministras.

D. Skusevičiaus teigimu, Lietuva išlaikys politikos tęstinumą ir toliau nuosekliai kels mūsų valstybei svarbius klausimus susijusius su okupacijos žalos atlyginimu, bendradarbiavimu tiriant Sausio 13-osios bylą, Medininkų žudynes ir kt.

Viceministro teigimu, kontekstas – sudėtingas, tačiau tarp Lietuvos ir Rusijos yra praktinio bendradarbiavimo klausimų, dėl kurių reikia diskutuoti ir ieškoti sprendimų.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...