Naujienų srautas

Lietuvoje2017.02.13 22:17

Kėdainių tragedijos įtariamieji buvo apsvaigę nuo narkotikų

Pirmadienį Kaune surengta spaudos konferencija, kurios metu Kauno apskrities VPK viršininkas Darius Žukauskas ir Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius visuomenei pateikė detalių iš tiriamų bylų dėl mažamečio vaiko nužudymo Kėdainiuose ir dėl seksualinę prievartą globos įstaigoje patyrusių nepilnamečių eigos.

Pareigūnai žurnalistams pranešė, kad Gediminas Kontenis taip pat buvo įvykdęs nusikaltimą užsienyje (plėšimą), buvo ieškomas. Tačiau tarptautinė paieška nebuvo skelbta. Iki šiol Lietuvos pareigūnai neturėjo duomenų, kad G. Kontenis yra ieškomas.

Taip pat pradėtas atskiras ikiteisminis tyrimas dėl smurtavimo prieš sugyventinę. Pareigūnai taip pat pranešė, kad nusikaltimo dieną, tiek G. Kontenis, tiek mažamečio motina buvo apsvaigę nuo narkotinių medžiagų. Tai patvirtino šlapimo tyrimas. Preliminariai, jie vartojo metamfetaminą. Vaikas mirė dėl galvos sumušimo.

DELFI primena, kad vėlų sausio 24-osios vakarą buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių daugiabutyje sumuštas vaikas. Keturmetis buvo taip stipriai sužalotas, kad netrukus Kauno klinikose mirė. Įtarimai dėl nužudymo pareikšti vaiko mamai Monika K. ir jos sugyventiniui G. Konteniui.

Abu jie šiuo metu suimti. Įrodymų prie sienos priremtas G. Kontenis pripažino – būtent jo stiprus smūgis kumščiu keturmečiui į veidą greičiausiai buvo mirtinas. Tą turėtų patvirtinti ir ekspertai.

Matai smurtą – netylėk, skambink 112 – galbūt Tu išgelbėsi vaiko gyvybę! Kiekvienas iš mūsų yra atsakingas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi