captcha

Jūsų klausimas priimtas

Politologas: tik kiti Seimo rinkimai parodys, ar G. Landsbergis elgiasi teisingai

Savaitgalį Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partija Gabrielių Landsbergį perrinko partijos pirmininku. Jis teigia, kad sieks suteikti partijai daugiau atvirumo. VDU profesorius, politologas Mindaugas Jurkynas mano, kad TS-LKD išlaikys nuosaikiojo konservatizmo kryptį ir tik kiti Seimo rinkimai parodys, ar šis G. Landsbergio pasirinkimas yra sėkmingas.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Politologas M. Jurkynas pripažįsta, kad jam buvo netikėta, kad renkant naują partijos vadovą neprireikė antrojo turo. Pastaruoju metu viešojoje erdvėje buvo daug kalbų apie tai, kas turėtų vadovauti konservatoriams, bet partijos nariai jau per pirmą turą nusprendė dar 4 metams suteikti pasitikėjimo kreditą G. Landsbergiui.

Krikščionių demokratų frakcija partijoje prieš pirmininko rinkimus negailėjo kritikos kitai partijos daliai, bet G. Landsbergis teigia nesureikšminęs šių kalbų.

„Pasibaigus rinkimams daug kas stosis į savo vėžes. Apskritai manau, kad lyderystė partijoje yra grįsta kompromisu. Turime siekti tikrai nuoširdžios vienybės, kuri mus vienytų, leistų priimti bendrus sprendimus ir kalbėti vienu balsu – to labiausiai sieksiu ateityje“, – tikslus vardijo partijos pirmininkas.

Politologo manymu, vienas svarbiausių G. Landsbergio tikslų partijoje bus siekis suteikti nuosaikiajam konservatizmui, kuris artimas Vokietijos kanclerės Angelos Merkel partijai, patrauklumą Lietuvoje, kad per kitus rinkimus už TS-LKD būtų balsuojama gausiau.

Plačiau – įraše. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...