Naujienų srautas

Lietuvoje2017.02.13 08:59

G. Landsbergis: dėl partijos kandidato į prezidentus galėtų spręsti ir visuomenė

LRT RADIJAS, LRT.lt 2017.02.13 08:59

Tėvynės sąjungos-krikščionių demokratų partijos pirmininku perrinktas Gabrielius Landsbergis teigia, kad dėl partijos kandidato į prezidentus po dvejų metų galėtų spręsti ne tik partijos nariai, bet ir visuomenė. Jo teigimu, taip partija taptų dar atviresnė.

„Keletą pastarųjų metų mes atsivėrėme, pritraukėme daugiau žmonių. Ėjom ten, kur anksčiau Tėvynės sąjunga neidavo, ir bendravome su žmonėmis ten, kur anksčiau nekalbėdavom. Dabar turime padaryti dar daugiau. Vienas iš konkrečių pasiūlymų – kad partija suorganizuotų taip vadinamus atvirus rinkimus, kad į svarbius partijos rinkimus pakviestume ne tik partijos bendruomenę, bet ir žmones iš už partijos ribų – iš visos Lietuvos visuomenės. Tokie pirmieji rinkimai galėtų būti, kai Tėvynės sąjunga rinks savo kandidatą į Lietuvos Respublikos prezidentus (...),– LRT RADIJUI sakė Tėvynės Sąjungos-krikščionių demokratų partijos lyderis G. Landsbergis

Išankstiniuose partijos pirmininko rinkimuose G. Landsbergis surinko daugiau kaip 60 procentų partijos narių palaikymo ir pralenkė Paulių Saudargą, Žygimantą Pavilionį ir Mykolą Majauską. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Pamoka
LRT ieško sprendimų 10