Lietuvoje

2013.04.23 10:35

Trečiadienį Lietuvoje gaus sirenos

LRT.lt2013.04.23 10:35

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad trerčiadienį, balandžio 24 d., 11 val. 52 min. bus atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos techninis patikrinimas, kurio metu bus įjungiamos centralizuoto ir vietinio valdymo elektros sirenos.

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad trečiadienį, balandžio 24 d., 11 val. 52 min. bus atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos techninis patikrinimas, kurio metu bus įjungiamos centralizuoto ir vietinio valdymo elektros sirenos.

11 val. 55 min. per Lietuvos radijo ir televizijos programą, nacionalinius, regioninius ir vietinius transliuotojus iš Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Civilinės saugos valdybos Situacijų koordinavimo skyriaus visuomenei bus skelbiama informacija.

Gyventojai taip pat bus perspėjami ir trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, kuriuose įjungta korinio transliavimo funkcija, todėl prašome nustatyti savo telefonus perspėjimo pranešimų priėmimui. Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama departamento tinklapyje.

Gyventojai prašomi išklausyti per radijo imtuvus arba Lietuvos televiziją skelbiamą informaciją ir elgtis pagal rekomendacijas.

Patikrinimą organizuoja Lietuvos Respublikos Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Greitoji medicinos pagalba
COVID-19 TRUMPAI