Naujienų srautas

Lietuvoje2017.02.08 12:16

D. Grybauskaitė susitiks su JAV viceprezidentu

ELTA 2017.02.08 12:16

Kitą savaitę vyksiančios tarptautinės Miuncheno saugumo konferencijos metu Baltijos šalių vadovai susitiks su naujuoju Jungtinių Valstijų (JAV) viceprezidentu Mike`u Pence`u. Tai naujienų agentūrai ELTA patvirtino Prezidentės Dalios Grybauskaitės spaudos tarnyba.

Taip pat saugumo konferencijos metu bus numatomas dvišalis Lietuvos ir Kroatijos prezidentės Kolindos Grabar-Kitarovič susitikimas.

Prezidentė kartu su Lenkijos prezidentu Andrzejumi Duda, Vengrijos premjeru Viktoru Orbanu, Vokietijos finansų ministru Wolfgangu Schaueble ir Europos Komisijos viceprezidentu Fransu Timmermansu dalyvaus CNN vyriausiosios užsienio naujienų korespondentės Christiane Amanpour moderuojamoje diskusijoje apie Europos Sąjungos būklę ir moterų pusryčiuose.

53-ioji Miuncheno konferencija vyks vasario 17–19 dienomis, kaip pažymi naujienų agentūra „Reuters“, netikrumo dėl transatlantinių santykių fone, po to, kai JAV prezidentas Donaldas Trumpas pareiškė, kad NATO yra pasenęs ir sukritikavo Vokietijos kanclerės Angelos Merkel politiką.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi