Naujienų srautas

Lietuvoje2017.02.07 20:49

R. Karbauskis pripažįsta padėjęs įsigyti automobilį G. Kildišienei

BNS 2017.02.07 20:49

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis pripažįsta nuo pat pradžių žinojęs apie jo valdomo „Agrokoncerno“ sudarytą automobilio išperkamosios nuomos sutartį su buvusios parlamentarės Gretos Kildišienės mama, antradienį pranešė portalas 15min.lt.

Politikas pripažįsta padėjęs sudaryti šią sutartį: „Viskas įvyko prieš metus laiko. Jei į mane būtų kreipęsis bet kuris iš dabartinių mūsų frakcijos Seimo narių ir paprašęs pagalbos, aš ją būčiau suteikęs be jokių problemų“.

Paprašytas patikslinti, ar G. Kildišienė kreipėsi pagalbos, jis sakė: „Jeigu įmonė tokią pagalbą suteikė, reiškia, ji buvo. Tai buvo visiškai teisėta sutartis. Tokią pagalbą būčiau suteikęs bet kuriam iš mūsų frakcijos. Iki šiol nesuprantu, kuo esu kaltinamas. Būtų problema, jei paaiškėtų nelegalios pajamos arba nesumokėti mokesčiai, bet nuo pradžių iki pabaigos viskas buvo teisėta“.

G. Kildišienė po kilusio ažiotažo dėl mamos nuomojamo ir jos naudojamo visureigio „Range Rover“ atsisakė LŽVS vicepirmininkės pareigų bei Seimo nario mandato. Automobilis pagal išperkamosios nuomos sutartį nuomotas iš R. Karbauskiui priklausančio „Agrokoncerno“.

R. Karbauskis anksčiau teigė, kad automobilių nuoma yra įprasta praktika ir kad tokių sutarčių „Agrokoncernas“ turi šimtus. Lietuvos bankas informavo, kad koncernas bankui pateikė duomenis tik apie vienintelę tokią sutartį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Pamoka
LRT ieško sprendimų 10