Naujienų srautas

Lietuvoje2017.02.07 20:28

Policijai teko rūpintis septyniais nepilnamečiais

Tauragės policijos pareigūnams praėjusią naktį teko rūpintis septyniais nepilnamečiais, paimtais iš girtaujančių tėvų namų. Pareigūnai sako negalėję susisiekti su vaiko teisių apsaugos darbuotojais. Vaiko teisių apsaugos specialistai teigia, kad nėra teisinio reglamento į tokias šeimas vykti po darbo valandų.

Pirmadienį prieš pat vidurnaktį Tauragės policija sulaukė anonimo skambučio, kad daugiavaikėje šeimoje girtaujama. Duris pareigūnams atidariusiam 47-erių šeimos tėvui nustatytas sunkus, daugiau kaip 3 promilių girtumas. Motina rasta su dar keturiais geriančiais asmenimis.

„Pareigūnai skambino vaikų teisių apsaugos darbuotojoms, tačiau nepavykus susiskambinti buvo nuspręsta, kad vaikų negalima palikti tokioje nesaugioje aplinkoje. Tad buvo iškviesti dar du policijos ekipažai, kurie paėmė vaikus ir išvežė į vaikų globos namus“, – apie įvykį kalba Tauragės apskr. VPK Komunikacijos grupės specialistė Rūta Janavičiūtė.

Nedideliame kaime gyvenanti šeima augina 17 vaikų, penki gyvena specialiojoje mokykloje. Vaiko teisių apsaugos tarnybai šeima – gerai žinoma. Alkoholis, jų teigimu, čia esą dažnas svečias.

Tai, kad pareigūnai negalėjo susisiekti su Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojais, tarnybos vadovė vadina nesusipratimu.

Daugiau – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi