Naujienų srautas

Lietuvoje2017.02.02 16:43

Socialiniame tinkle „Twitter“ – netikros S. Skvernelio paskyros ir melagingos žinios

Socialiniame tinkle „Twitter“ antradienį pastebėta netikra Lietuvos premjero Sauliaus Skvernelio paskyra bei joje skleidžiama melaginga informacija. „Diplomatinių šaltinių Maskvoje teigimu, buvęs Sovietų Sąjungos prezidentas Michailas Gorbačiovas mirė“, – rašoma jau ištrintoje socialinio tinklo paskyros žinutėje.

Kokiu tikslu ir kas skleidžia melagingą informaciją, prisidengdamas S. Skvernelio vardu, – neaišku. 

„Netikrą premjero paskyrą „Twitteryje“ pastebėjome patys, apie ją mums pranešė ir kolegos iš Užsienio reikalų ministerijos. Mes išsyk ėmėmės veiksmų, kad ta paskyra būtų panaikinta.

Prieš keletą dienų netikrą S. Skvernelio paskyrą aptikome ir socialiniame tinkle „Facebook“, ją panaikinti pavyko labai greitai“, – LRT.lt sako premjero patarėjas viešiesiems ryšiams Tomas Beržinskas.

Pasak pašnekovo, galima pastebėti, kad paskyros sekėjų skaičius nuolat didėja, didėja ir sekamųjų skaičius.

„Matyti, kad netikrą paskyrą sukūręs asmuo domisi premjero veikla. Neseniai netikrasis S. Skvernelis „Twitteryje“ pradėjo sekti Estijos ir Latvijos premjerus, su kuriais tikrasis kaip tik buvo šią savaitę susitikęs“, – kalba T. Beržinskas.

Premjero atstovas sako nesantis sąmokslo teorijų gerbėjas, tačiau, jo manymu, tokius veiksmus atliekantys asmenys turi negerų ketinimų. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Aivaras Miltenis ir Ričardas Pinikas
Klaipėdos ritmas 23