Naujienų srautas

Lietuvoje2017.02.01 16:10

Atsistatydina vagyste įtariamas Lietuvos kariuomenės majoras

BNS 2017.02.01 16:10

Vagyste iš parduotuvės įtariamas Lietuvos kariuomenės majoras Ričardas Jarusevičius nusprendė atsistatydinti, nors ir neigia savo kaltę, BNS trečiadienį pranešė kariuomenės atstovai.

„Majoras Jarusevičius, nelaukdamas ikiteisminio tyrimo pabaigos, šiandieną savo tiesioginiam viršininkui įteikė prašymą atleisti jį iš einamų pareigų ir išleisti į atsargą. Prašymas šiuo metu vertinamas“, – sakė kariuomenės vado atstovas Mindaugas Neimontas.

R. Jarusevičius eina Lietuvos kariuomenės Skrydžių saugos departamento Aviacinės inžinerijos skyriaus viršininko pareigas.

Pasak M. Neimonto, jeigu karininko prašymas nebūtų patenkintas, o teismas jį pripažintų padarius tyčinį nusikaltimą, pagal įstatymus jis vis tiek turėtų būti atleidžiamas iš karo tarnybos.

Policija pranešė, kad antradienį Kaune, Urmo bazės išparduotuvėje, sulaikytas R. Jarusevičius įtariamas iš parduotuvės pavogęs prekių už 317 eurų.

Tarnybinį patikrinimą jo atžvilgiu nuspręsta pradėti po to, kai bus baigtas ikiteisminis tyrimas.

„Gavus informaciją iš Policijos departamento (...) ir paties Lietuvos kariuomenės Skrydžių saugos departamento Aviacinės inžinerijos skyriaus viršininko majoro Ričardo Jarusevičiaus paaiškinimą, kuriame jis neigia padaręs nusikaltimą, nutarta sprendimą dėl tarnybinio tyrimo pradėjimo priimti pasibaigus ikiteisminiam tyrimui“, – sakė M. Neimontas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi