Naujienų srautas

Lietuvoje2017.01.31 20:25

Kauno teisėsauga tiria mažamečių prievartavimo bylą

BNS 2017.01.31 20:25

Kauno teisėsauga atlieka ikiteisminį tyrimą dėl, įtariama, seksualiai prievartautų mažamečių.

„Vakar popietų buvo gautas pranešimas, kad Kauno apskrityje yra seksualiai išnaudojami mažamečiai ir nepilnamečiai vaikai. (...) Vakare buvo sulaikytas įtariamasis“, – antradienį per spaudos konferenciją sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas.

Įtariamasis yra sulaikytas, jam ketinama prašyti skirti suėmimą.

„Byla šiandien yra neeilinė, nes kalbame apie ne vieną seksualiai prievartautą mažametį ir nepilnametį asmenį“, – teigė Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius.

Jis sudarė prokurorų grupę šio nusikaltimo tyrimui organizuoti.

Teisėsauga neatskleidžia nei nukentėjusiųjų amžiaus, nei jų skaičiaus, motyvuodami mažamečių asmenų apsauga.

„Yra apsunkintas psichologų dalyvavimas baudžiamajame procese konkrečiai šioje byloje. Nepaisydami to, mes atliekame proceso veiksmus ir artimiausiu metu bus teikiama papildoma informacija“, – sakė D. Valkavičius.

Jis užsiminė, kad keblumų kyla, kai prireikia pagalbos keliems nukentėjusiems nepilnamečiams vienu metu.

Prokuroras įsitikinęs, kad pranešimas apie šį nusikaltimą gautas reaguojant į praėjusios savaitės nusikaltimą Kėdainiuose, kai šeimoje mirtinai sumuštas mažametis.

„Šis pranešimas yra tiesiogiai susijęs su dabartine situacija Lietuvoje. Spėju, kad tokių pranešimų ateityje daugės ir raginu visus žmones būti aktyviais, teikti informaciją policijai ir prokuratūrai“, – kalbėjo vyriausiasis prokuroras.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi