Lietuvoje

2017.01.31 16:50

Baisogaloje palaidotas mirtinai sumuštas berniukas

Vietoj meilės ir šilumos mirtinais smūgiais „myluotas“ keturmetis išlydėtas į paskutinę kelionę. Pirmadienio pavakarę jis buvo pašarvotas Pakiršinio kaimo bendruomenės namuose, Radviliškio rajone. Antradienio popietę vaikas iškeliavo amžinojo miego į Baisogalos kapinaites.

Iš Pakiršinio bendruomenės namų į ritualinių paslaugų automobilį įkelta maža balta dėžė – karstas su keturmečio berniuko palaikais. Daugybė susirinkusiųjų palydėjo karstą į Baisogalos bažnyčią, kur aukotos mišios už praėjusį penktadienį mirusį keturmetį. Jis bus palaidotas Baisogalos kapinėse. Išlydėti nužudyto mažylio susirinko minia žmonių – prie Baisogalos netgi susidarė automobilių spūstis.

Mirė po stipraus sumušimo

Apie Kėdainiuose stipriai sumuštą vaiką informacija žiniasklaidoje pasirodė praėjusį ketvirtadienį. Itin stipriai sužalotas vaikas ligoninėje mirė penktadienio rytą.

Nusikaltimu įtariami vaiko motina teismo sprendimu sulaikyta 7 dienoms, patėvis – 3 mėnesiams. Per tyrimą įtariamieji aiškino, kad smurtas šeimoje kilo dėl to, kad mažametis nemokėjo ištarti skaičių pavadinimų.

Išsamiau apie tragišką įvykį – reportaže.

Matai smurtą – netylėk, skambink 112 – galbūt Tu išgelbėsi vaiko gyvybę! Mes kiekvienas esame atsakingi.

#ApginkimeVaikusDABAR

Nebijokite pranešti – rizikuoti vaiko gyvybe baisiau. Jei kiekvienas iš mūsų atsilieps bent į vieno vaiko pagalbos šauksmą, mes apsaugosim kiekvieną Lietuvos vaiką.