Naujienų srautas

Lietuvoje2017.01.31 11:14

Premjeras S. Skvernelis: labai vertiname Baltijos šalių aktyvų dialogą

LRT.lt 2017.01.31 11:14

Vizito Taline (Estija) metu ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pirmadienį susitiko su Estijos prezidente Kersti Kaljulaid. Susitikime kalbėta apie regiono saugumą, Europos Sąjungos (ES) ateitį, aptarti regioniniai energetikos ir transporto infrastruktūros projektai, rašoma pranešime spaudai.

„Labai vertiname Baltijos šalių aktyvų dialogą. Glaudus bendradarbiavimas Baltijos Ministrų Tarybos, Baltijos ir Šiaurės šalių formatais neabejotinai naudingas kartu sprendžiant kylančius iššūkius. Turime išlikti nuoseklūs formuodami būsimus prioritetus, ypatingą dėmesį ir toliau skirti Rytų kaimynystės politikai ir saugumo regione stiprinimui“, – sakė vyriausybės vadovas S. Skvernelis.

Kalbėdamas apie Jungtinės Karalystės išstojimo procesą, premjeras S. Skvernelis pažymėjo, kad svarbiausia yra išlaikyti ES vienybę, siekti vienodos visų ES piliečių, gyvenančių Jungtinėje Karalystėje, įgytų teisių apsaugos ir toliau ginti žmonių bei darbo jėgos judėjimo laisvę.

Susitikime taip pat aptarti regiono saugumo klausimai, akcentuotas transatlantinių ryšių palaikymas ir stiprinimas, Rytų partnerystės kaip ES išorinės politikos prioriteto išlaikymas ir visapusiškos paramos Ukrainai teikimas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi