Naujienų srautas

Lietuvoje2017.01.30 19:05

Kelio psichologiniam smurtui neužkirtusi pedagogė nebedirba su vaikais

BNS 2017.01.30 19:05

Darbą paliko antra Vilniaus specialiojo ugdymo centras „Aidas“ darbuotoja, manoma, buvusi kartu su kolege, kuri naudojo psichologinį smurtą prieš neįgalią globotinę, ir jos nesustabdžiusi.

Prieš savaitę darbą paliko ir minėta įstaigos darbuotoja – auklėtojos padėjėja O.P., jos šūksmai ir necenzūrinės replikos nepilnametei buvo užfiksuoti „Vilniaus energijos“ operatorės garso įraše.

Kaip BNS patvirtino centro administracijos atstovai, antroji darbuotoja – auklėtoja, ji buvo kartu su O.P., tačiau į incidentą nesikišo, – nebedirba centre nuo praėjusios savaitės pabaigos. Pareiškimą išeiti iš darbo ji parašė pati, teigia administracijos atstovai. Su centro direktore Jane Martinkėnaite BNS pirmadienį nepavyko susisiekti.

Auklėtoja darbą paliko po praėjusią savaitę vykusio ugdymo centro tarybos posėdžio.

Prieš daugiau nei savaitę Vilniaus vicemero Gintauto Palucko „Facebook“ paskyroje išplatintame garso įraše girdimi necenzūriniai žodžiai, užgaulios replikos ir vaiko verksmas. Po atlikto tyrimo nustatyta, kad įraše girdima specialiojo ugdymo įstaigos „Aidas“ darbuotoja O.P., šioje įstaigoje dirbusi 15 metų. Direktorės J. Martinkėnaitės sprendimu ji atleista už šiurkštų darbo drausmės pažeidimą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi