Naujienų srautas

Lietuvoje2017.01.30 17:24

Po 4-mečio nužudymo – dar vienas ikiteisminis tyrimas – dėl institucijų reakcijos

ELTA 2017.01.30 17:24

Mirus nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiam keturmečiui kėdainiečiui Matui, Kauno apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl tarnybos pareigų neatlikimo.

Pradėti ikiteisminį tyrimą nusprendė Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausias prokuroras Vitoldas Guliavičius. Šis sprendimas buvo priimtas įvertinus duomenis, kurie buvo gauti organizuojant ir vadovaujant ikiteisminiam tyrimui dėl tyčinio mažamečio nužudymo Kėdainiuose.

Pirmadienį pradėto ikiteisminio tyrimo tikslas yra išsamiai ištirti ir nustatyti, ar, gavus pranešimą apie galimą smurtą prieš mažametį 2016 m. lapkričio 23 d., atitinkamų institucijų valstybės tarnautojai bei pareigūnai deramai atliko savo pareigas.

ELTA primena, kad vaiko mamos sugyventiniui Gediminui Konteniui, kuris įtariamas bendrininkavęs nužudant bejėgiškos būklės mažametį, teismas skyrė maksimalų trijų mėnesių suėmimo terminą. 

Bylos duomenimis, 24 m. M. K. ir 28 m. jos sugyventinis G. Kontenis šių metų sausio 25 d. mažamečiui berniukui sudavė daugybę smūgių į įvairias kūno vietas. Jam buvo padaryta daugybė kūno sužalojimų, nuo kurių jis ligoninėje mirė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi