captcha

Jūsų klausimas priimtas

Po 4-mečio nužudymo – dar vienas ikiteisminis tyrimas – dėl institucijų reakcijos

Mirus nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiam keturmečiui kėdainiečiui Matui, Kauno apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl tarnybos pareigų neatlikimo.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Pradėti ikiteisminį tyrimą nusprendė Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausias prokuroras Vitoldas Guliavičius. Šis sprendimas buvo priimtas įvertinus duomenis, kurie buvo gauti organizuojant ir vadovaujant ikiteisminiam tyrimui dėl tyčinio mažamečio nužudymo Kėdainiuose.

Pirmadienį pradėto ikiteisminio tyrimo tikslas yra išsamiai ištirti ir nustatyti, ar, gavus pranešimą apie galimą smurtą prieš mažametį 2016 m. lapkričio 23 d., atitinkamų institucijų valstybės tarnautojai bei pareigūnai deramai atliko savo pareigas.

ELTA primena, kad vaiko mamos sugyventiniui Gediminui Konteniui, kuris įtariamas bendrininkavęs nužudant bejėgiškos būklės mažametį, teismas skyrė maksimalų trijų mėnesių suėmimo terminą. 

Bylos duomenimis, 24 m. M. K. ir 28 m. jos sugyventinis G. Kontenis šių metų sausio 25 d. mažamečiui berniukui sudavė daugybę smūgių į įvairias kūno vietas. Jam buvo padaryta daugybė kūno sužalojimų, nuo kurių jis ligoninėje mirė.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...