Lietuvoje

2017.01.27 08:36

Kėdainiuose žiauriai sumuštas keturmetis neišgyveno

Paulius Garkauskas, DELFI.lt2017.01.27 08:36

Medikai patvirtino, kad Kėdainiuose mamos ir patėvio žiauriai sumuštas keturmetis neišgyveno. Mažylio gyvybė užgeso penktadienio rytą Kauno klinikose.

Medikai patvirtino, kad berniukas mirė 7.30 val.

Medikai apstulbę

Trečiadienio vėlų vakarą, prieš vidurnaktį buvo gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Mindaugo gatvės daugiabutyje, sumuštas ketverių metų vaikas.

23 metų vaiko motina Monika buvo patekusi į teisėsaugos akiratį dėl sukčiavimo. 27 metų sugyventinis Gediminas teistas du kartus dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir disponavimo narkotikais. Nors atvykus medikams abu jie buvo blaivūs, tiriama, ar jie nebuvo apsvaigę nuo narkotikų. Teigiama, kad sugyventinis savo kaltę neigia, o motina bendrauja su teisėsauga.

Sumuštas berniukas išgyventi šansų neturėjo – mažylio galimybes medikai vertino labai prastai. Kauno klinikų medikai neslepia, kad vaiko patirti sužalojimai labai sunkūs - visas kūnas nusėtas mėlynėmis, sužeistos galvos smegenys, plaučiai. Berniukas buvo skubiai operuotas. Šiuo metu jo būklė yra kritinė, vaikutis yra be sąmonės. Jo gyvybė buvo palaikoma tik specialia aparatūra.

„Atvykę medikai rado užmuštą vaiką, nes širdies darbo nebuvo. Didelių pastangų dėka vaikas buvo atgaivintas. Vaizdas žiaurus. Akivaizdu, kad jis buvo mušamas ne kartą. Kas baisiausia, kad vaikas miršta dėl galvos smegenų traumos. Paskutiniai smūgiai buvo sukoncentruoti į galvą. Tai yra žiauru ir nepaaiškinama“, – kalbėjo profesorius Rimantas Kėvalas.