captcha

Jūsų klausimas priimtas

Švietimo ir mokslo komitetas paskyrė narį į MOSTA tarybą

Seimo Švietimo ir mokslo komitetas (ŠMK) sausio 25 d. posėdyje slaptu balsavimu išrinko Lietuvos edukologijos universiteto studijų prorektorę Viliją Salienę, kaip komiteto atstovę, į Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro (MOSTA) tarybą. Rinkimuose taip pat dalyvavo Kauno technologijos universiteto Humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanas Ainius Lašas ir Žinių ekonomikos forumo direktorius Arminas Varanauskas.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

MOSTA yra ekspertinė institucija, teikianti įrodymais grįstą informaciją ir rekomendacijas dėl visuomenei aktualių mokslo, studijų ir inovacijų politikos formavimo ir įgyvendinimo sprendimų priėmimo. MOSTA kolegialus patariamasis organas yra taryba, tarybos tikslas – patarti MOSTA direktoriui. 

Taryba veikia visuomeniniais pagrindais. MOSTA tarybą sudaro 7 nariai: vieną narį skiria Seimo Švietimo ir mokslo komitetas, 3 narius – vyriausybė, vieną – Lietuvos pramonininkų konfederacija, vieną – Lietuvos universitetų rektorių konferencija (konferencijos), vieną – Lietuvos kolegijų direktorių konferencija (konferencijos). Taryba sudaroma 5 metams, o tarybos kadencija pradedama skaičiuoti nuo tada, kai savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija paskelbia tarybos sudėtį.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...