Naujienų srautas

Lietuvoje2013.04.22 12:03

„Login“ interneto apdovanojimuose LRT.lt išrinktas geriausiuoju

LRT.lt 2013.04.22 12:03

Progreso konferencijos „Login“ organizuojamuose Lietuvos interneto apdovanojimuose „Geriausio tinklalapio“ kategorijoje nugalėjo portalas LRT.lt.

Progreso konferencijos „Login“ organizuojamuose Lietuvos interneto apdovanojimuose „Geriausio tinklalapio“ kategorijoje nugalėjo portalas LRT.lt.

2012 metais startavęs visiškai atsinaujinęs LRT.lt interneto portalas, progreso konferencijos 2013 „Login“ Lietuvos interneto apdovanojimuose nominuotas „Geriausio tinklalapio“ kategorijoje, džiaugiasi pergale ir dėkoja savo lankytojams, žiūrovams ir klausytojams.

LRT.lt portalo vadovas Mindaugas Raguotis: LRT.lt niekada nebus besivejančių vaidmenyje

„Gauti apdovanojimą už atsinaujinusį LRT.lt portalą – labai didelis įvertinimas. Nuo portalo atnaujinimo idėjos iki jos įgyvendinimo nuėjome ilgą ir sudėtingą kelią. Suderinti naujausias technologijas, geriausius formatus, kokybės standartus, dizainą, prieinamumą vartotojams ir tai tinkamai pateikti nebuvo lengva. Vis dėlto manau, kad tikslą pasiekėme – tai parodo ir šis apdovanojimas.

Žinoma, internetas – terpė, kuri niekada nestovi vietoje. Čia viskas nuolat keičiasi, atsinaujina. Galiu pažadėti, kad LRT.lt niekada nebus besivejančių vaidmenyje.

Buvo sunkūs metai, tačiau su gera komanda ir partneriais įveikėme visus sunkumus ir kliūtis. Nors portalas – vienas, bet jame slypi didelio būrio žmonių darbas ir meilė: LRT kolektyvo, svetainę gaminusios bendrovės „Citrus“, transliacijas užtikrinančios bendrovės „Teo“ ir „Hostex“.

Visas darbas skirtas mūsų lankytojams, žiūrovams ir klausytojams, kurie dabar gali skaityti svarbiausias dienos naujienas, žiūrėti ir klausyti visas LRT televizijos ir LRT radijo programas, peržiūrėti bei perklausyti laidų įrašus, atrasti LRT archyvinius įrašus bei kasdien sužinoti daug įdomių bei naudingų dalykų", – kalbėjo LRT.lt portalo vadovas Mindaugas Raguotis.

Į prestižinius apdovanojimus LOGIN 2013 konferencijoje pretendavo ir dvi visuomeninio transliuotojo pristatytos išmaniesiems įrenginiams skirtos programėlės – per kelis mėnesius ne tik tarp moksleivių, bet ir tarp jų tėvų išpopuliarėję „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ ir „LRT grotuvas“, kuriame galima rasti visų LRT kanalų tiesiogines transliacijas, programų gidą ir priminimų galimybę.

LRT – moderniausias transliuotojas Lietuvoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi